صفحه اصلی تارنما دانش - مقالات

اغلب گفته می‌شود که صداقت بهترین سیاست است. اما اگر بخواهیم پیوسته و فارغ از شرایط، این آموزه را به کار ببندیم، باعث می‌شود که افراد بهتری باشیم یا توان ما را برای ارزیابی درست شرایط از بین خواهد برد؟

دلایل مختلفی وجود دارند که باعث می‌‌‌شوند کارآفرینان و مالکان شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها باوجود اینکه می‌‌‌دانند بهتر است دیگر حضور پررنگی در شرکتشان نداشته باشند و آن را به حال خودش بگذارند از انجام این کار خودداری می‌کنند یا آن را به آینده موکول می‌کنند.

اعتماد برای یک محیط کاری پررونق و مولد ضروری است. کارمندان زمانی بهتر عمل می‌‌‌کنند که به شرکت و مدیری که از آنها حمایت می‌‌‌کنند، ایمان داشته باشند. ایجاد اطمینان در درون سازمان‌‌‌ها اغلب از اقدامات کوچکی ناشی می‌‌‌شود که در طول زمان ایجاد می‌‌‌شوند. این افزایش اعتماد منجر به همکاری بیشتر کارکنان، قدرت تصمیم‌گیری و افزایش وفاداری به شرکت می‌‌‌شود. نتایج حاصل از اعتمادسازی را به‌‌‌ندرت می‌‌‌توان نادیده گرفت...

برند شخصی یکی از ارکان مهم موفقیت حرفه‌‌‌ای شما محسوب می‌شود. زمانی که تصویری ثابت، جذاب و معتبر به دنیا عرضه می‌‌‌کنید، برای خود اعتبار و شهرت قوی ایجاد کرده‌‌‌اید. هرچه در رویکرد و پیام برند خود معتبرتر و واقعی‌‌‌تر باشید، همراهی و اعتماد بیشتر مشتریانتان را با خود ایجاد کرده‌‌‌اید. این اعتماد در تجارت طولانی‌‌‌مدت و سودآور شما نقش بسیار مهمی دارد.

در فرهنگ دینی و ملی ما ایرانیان، آموزه‌هایی وجود دارد که نظام آراستگی با آن عناصر سازگار است و پذیرش آن را ساده می‌سازد. تعالیم دینی ما مشحون از دستورات ظریف و دقیقی است که بر پاکیزگی تأکید دارد و آن را نشانه ایمان به مکتب می‌داند.

یکی از اصلی‌ترین اهداف نظام مدیریت فرایندها این است که چرخه‌‌ای مستمر در سازمان برای همیشه استقرار یابد. لازم به ذکر است؛ فعالیت نظام مدیریت فرایندها فعالیتی موقتی و پروژه‌ای نیست؛ بلکه استقرار چرخه‌ای شامل 5 گام است.

کلمه هیوندای به زبان کره ای به معنی جدید و مدرن است و نام این غول بزرگ اقتصادی کره جنوبی نیز از همین کلمه گرفته شده است. هسته اصلی هلدینگ بزرگ هیوندای در سال 1948 توسط اقای چانگ چونگ بو کارافرین برجسته کره ای تاسیس گردید.

©BRB تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان بهین ره‌آورد بهبود می باشد.

RIMS سیکا؛ سایه‌سار کسب و کار شما