صفحه اصلی درباره ما

شرکت «بهیــن ره‌­آورد بهبــود»، با هدف بهبود عملکرد صنایع و سازمان­‌ها در راستای کاهش هزینه­‌ها و مدیریت منابع، توسط روش­‌های به­‌روز علمی و اقتصادی حاکم در جهان، فعالیت خود را آغاز نموده است و با در اختیار داشتن جمعی از مشاوران و مهندسین متخصص در زمینه­‌های طراحی، پیاده­‌سازی و نگهداری انواع سیستم­‌های نوین مدیریتی و مهندسی و همکاری با خبرگان دانشگاهی بر آن است تا با مطالعه­، برنامه­‌ریزی، سازماندهی و کنترل در جهت حرکت به سمت مدیریت و بهبود بهره­‌وری صنایع و سازمان­‌ها، گام بردارد.

اين شركت با درک کامل نیازها و معضلات سازمان­‌های ایرانی، پس از بررسي و شناخت وضعيت فعلي مشتريان، اقدام به ارائه راهكارهاي بهبود و اصلاح در قالب خدمات مدیریتی و مهندسی با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان (مثلث طلايي) می‌نماید. همچنین، با توجه به توان فنی و مدیریتی کارکنان خود همواره در راستای دستیابی به آخرین روش­‌های روز در زمینه­‌های کاری خود قرار داشته و با ارائه خدمات و راهکارهای جدید به مشتریان، سعی بر افزایش رضایت‌مندی مشتریان و جذب بازارهای جدید دارد.

از آن جا که همکاری با گروه­‌های متخصص لازمه مدیریت نوین است، این مجموعه پس از کسب تجارب ارزشمند در پروژه­‌های متعدد و تکمیل گروه مشاورین و کارشناسان خود، اقدام به گسترش خدمات مدیریتی و مهندسی در زمینه­‌های تخصصی زیر نموده است:

- مدیریت پروژه،

- مدیریت کیفیـت،

- مدیریت عمـلـکـرد،

- مدیریت لجستیک،

- مدیریت منابـع انسانی،

- مدیریت تولید و عملیات،

- مدیریت مالی و بازرگانی،

- مدیریت و بهبـود فـرایندها،

- مهندسی سیستـم و بهـره‌­وری،

- آینده­‌پژوهی و مدیریت کارآفرینی،

- طراحی و توسعه سیستم­‌های اطلاعاتی.

 

لازم به ذکر است که «بهیــن ره‌­آورد بهبــود» از سال 1398 به عنوان اولین و تنها شرکت دانش بنیان در کشور در حوزه نرم‌افزارهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شناخته می‌شود.

تمامی کارکنان شرکت بهین ره‌آورد بهبود تلاش دارند تا با استعانت از پروردگار و در ظل توجهات حضرت ولیعصر «عج»، با عزمی راسخ و باور درونی به شعار این شرکت مبنی بر "بهبود را پایانی نیست..."، دروازه­‌های جدیدی از علم و دانش و فناوری را فتح نمایند.

ویژگی های رقابتی

تضمین کیفیت و رضایت مشتریان


تمامی خدمات و محصولات ما پیش از ارائه به مشتری؛ طی پروتکل‌های پیچیده شبیه‌سازی شده مورد بررسی و آزمون قرار گرفته و همواره در مسیر تحقق استراتژی نقص صفر حرکت می‌کنیم. ما در ره‌آورد؛ رضایت مشتری را بالاترین دارایی و پاداش خود می‌دانیم.

خدمات مبتنی بر ارزش افزوده


تمامی خدمات ما در ره‌آورد در راستای تحقق شعار سازمانی شرکت؛ «بهبود را پایانی نیست...» و با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر ارزش افزوده و بهبود بهره‌وری کسب و کار بوده و تا زمان تحقق آن و حتی پس از آن ادامه دارد.

نوآوری و استفاده از دانش روز


در ره‌آورد؛ هیچ انتهایی برای بهبود و بهره‌وری وجود نداشته و نخواهد داشت... ما هم قسم شده‌ایم تا با بهره‌گیری از دانش روز و سرلوحه قراردادن خلاقیت، در مسیر ارائه خدمات فناورانه؛ مبتنی بر نوآوری گام برداریم.

تعهد کاری و وفاداری سازمانی


در ره‌آورد؛ از بدو عقد قرارداد و در فاز آغاز پروژه‌، خود را چون سربازی ثابت قدم در تحقق تعالی سازمانی کسب و کار مشتری می‌دانیم و تا تحقق تعالی و بهبود، بر عهد خود پایبند و وفاداریم.

تیم ما

با تغییر ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در قرن جدید و پیچیده شدن هرچه بیشتر شرایط، نیازهای مختلف صنایع و سازمان­‌ها، افزون­‌تر و پاسخگویی بدان­‌ها نیز پیچیده­‌تر گردید. بهترین روش برای پاسخگویی به این نیازهای پیچیده، نگاه تخصصی به مسئله یا مشکل موجود و ارائه راه­‌حل آن می­‌باشد. مهندسین و متخصصینِ شرکت فنی و مهندسی «بهیــن ره­‌آورد بهبــود»، با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجربه ی بسیار ارزشمند در پروژه های کشوری، آماده ی ارائه ی مشاوره در جهت شناسایی، اصلاح و بهبـود مشکلات موجود در صنایع و سازمان­‌ها می باشد.

©BRB تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان بهین ره‌آورد بهبود می باشد.

RIMS سیکا؛ سایه‌سار کسب و کار شما