صفحه اصلی تارنما دانش - مقالات

اغلب گفته می‌شود که صداقت بهترین سیاست است. اما اگر بخواهیم پیوسته و فارغ از شرایط، این آموزه را به کار ببندیم، باعث می‌شود که افراد بهتری باشیم یا توان ما را برای ارزیابی درست شرایط از بین خواهد برد؟

دلایل مختلفی وجود دارند که باعث می‌‌‌شوند کارآفرینان و مالکان شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها باوجود اینکه می‌‌‌دانند بهتر است دیگر حضور پررنگی در شرکتشان نداشته باشند و آن را به حال خودش بگذارند از انجام این کار خودداری می‌کنند یا آن را به آینده موکول می‌کنند.

برند شخصی یکی از ارکان مهم موفقیت حرفه‌‌‌ای شما محسوب می‌شود. زمانی که تصویری ثابت، جذاب و معتبر به دنیا عرضه می‌‌‌کنید، برای خود اعتبار و شهرت قوی ایجاد کرده‌‌‌اید. هرچه در رویکرد و پیام برند خود معتبرتر و واقعی‌‌‌تر باشید، همراهی و اعتماد بیشتر مشتریانتان را با خود ایجاد کرده‌‌‌اید. این اعتماد در تجارت طولانی‌‌‌مدت و سودآور شما نقش بسیار مهمی دارد.

کلمه هیوندای به زبان کره ای به معنی جدید و مدرن است و نام این غول بزرگ اقتصادی کره جنوبی نیز از همین کلمه گرفته شده است. هسته اصلی هلدینگ بزرگ هیوندای در سال 1948 توسط اقای چانگ چونگ بو کارافرین برجسته کره ای تاسیس گردید.

©BRB تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان بهین ره‌آورد بهبود می باشد.

RIMS سیکا؛ سایه‌سار کسب و کار شما